Technical Leader Java/Android

Klientem Talent Hills jest jeden z globalnych, wiodących producentów rozwiązań technologicznych. W związku ze startem nowego projektu, w ramach zespołu odpowiedzialnego za tworzenie rozwiązań muzycznych i dźwiękowych, poszukujemy aktualnie Technical Leader’a. Dołączając do tego zespołu będziesz odpowiedzialny za koordynację prac i kontakt z Klientem wewnętrznym w ramach projektów dotyczących przełomowych, zaawansowanych rozwiązań generycznych i/lub rozwiązań mobilnych umożliwiających generację i przetwarzanie dźwięków oraz kontentu multimedialnego.

Zakres obowiązków:

– Koordynacja prac 8-12 osobowego zespoŁu developerskiego;
– Kontakt z Klientem wewnętrznym;
– Udział w analizie wymagań i wdrożeniach;
– Tworzenie oraz utrzymanie produktów i rozwiązań do generacji i przetwarzania muzyki opartych na systemach Android/Linux;
– Podejmowanie decyzji technicznych w ramach wieloetapowego procesu produkcji oprogramowania;
– Projektowanie i rozwój aplikacji, jak i części systemu operacyjnego Android;
– Zapewnienie wysokiej jakości tworzonego oprogramowania;
– Inicjowanie nowych koncepcji i rozwiązań w ramach realizowanych projektów badawczych.

Oczekujemy:

– Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
– Doświadczenie w realizacji projektów w metodyce Scrum;
– Minimum 6-letnie doświadczenie komercyjne w projektowaniu i/lub rozwoju oprogramowania w języku Java/J2EE lub C++;
– Doświadczenie zdobyte na stanowisku Lidera Technicznego lub Lead Developer’a;
– Bardzo dobra, praktyczna znajomość systemu Android, zarówno warstwy aplikacyjnej jak i middleware’u;
– Bardzo dobra znajomość systemu Linux od strony Programisty;
– Doskonała znajomość wzorców projektowych;
– Bardzo dobra znajomość jĘzyka angielskiego;
– Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i wysokie zdolności organizacyjne;
– Gotowość do okazjonalnych podróży służbowych;
– Edukacyjny background, doświadczenie lub zainteresowania w obszarze cyfrowego przetwarzania sygnałów będą dużym atutem.

Oferujemy:

– Możliwość rozwoju zawodowego w ramach innowacyjnych projektów badawczych dotyczących najświeższych osiągnięć w dziedzinie IT;
– Umowę o pracę;
– Rozbudowany pakiet benefitowy (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na Życie, karta lunchowa, dofinansowanie kursów językowych i wiele innych).