Technical Leader (AI Team)

Klientem Talent Hills jest jeden z globalnych liderów branży Hight-Tech. W związku z rozwojem portfolio produktów opartych o technologie uczenia maszynowego (w tym sieci neuronowe), sztucznej inteligencji i rozległe zasoby danych poszukujemy Lidera Technicznego. Obejmując tę rolę dołączysz do grupy pasjonatów, naukowców i wybitnych inżynierów kreujących trendy technologiczne i tworzących rozwiązania wykorzystywane przez setki miliony użytkowników na całym świecie. Projekty realizowane są w metodyce Scrum i dotyczą obszarów takich jak: Machine Learning, AI, NLP, Computer Vision, Patern Recognition, Data Engineering.

Opis stanowiska:

– Udział w pracach badawczych, rozwojowych oraz tworzenie oprogramowania PoC;
– Zbieranie i analiza wymagań;
– Koordynacja prac zespołu projektowego;
– Udział w planowaniu bieżących zadań;
– Projektowanie i rozwój oprogramowania do przetwarzania języka naturalnego i/lub uczenia maszynowego;
– Projektowanie i rozwój oprogramowania i strumieni przetwarzających do zbierania, weryfikacji, zarządzania i dystrybucji dużych zbiorów danych (Big Data);
– Współpraca z innymi ekspertami oraz ośrodkami R&D;
– Współpraca z zespołem wewnętrznych ekspertów językowych.

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym, mile widziany dyplom Doktora;
– Minimum 6 lat doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami informatycznymi;
– Doświadczenie komercyjne lub akademickie w obszarze uczenia maszynowego, a w szczególności głębokiego uczenia;
– Doświadczenie komercyjne lub akademickie w realizacji i/lub prowadzeniu projektów w obszarach takich jak: Machine Learning/Deep Learning, AI, NLP, Computer Vision, Patern Recognition, Big Data, DSP lub pokrewnych;
– Znajomość środowiska Linux;
– Znajomość metodologii zarządzania projektami (tradycyjnych jak i zwinnych);
– Orientacja na innowację, produktywność i dotrzymywanie terminów;
– Komunikatywność oraz umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu projektowego;
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

– Możliwość rozwoju zawodowego w ramach innowacyjnych projektów badawczych dotyczących najświeższych osiągnięć w dziedzinie IT;
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
– Rozbudowany pakiet benefitowy (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, dofinansowanie kursów językowych i wiele innych).