Software Engineer (Java, C#, C++, JavaScript)

programming_c

Dla naszego Klienta – duńskiej firmy cieszącej się dobrą opinią, ugruntowaną pozycją na rynku IT oraz wysoką kulturą pracy, w związku z rozwojem nowego centrum kompetencyjnego jednej z dużych, nordyckich grup finansowych, poszukujemy Software Engineer’a. W związku z szerokim portfolio projektów zaplanowanych w ramach rozwoju centrum poszukujemy zarówno Front-end, jak i Back-end Developerów ze znajomością technologii takich jak: Java, C#, C++ lub Python, JavaScript. Obejmując to stanowisko będziesz zaangażowany w ambitne, multitechnologiczne projekty bankowe, m.in. związane z obszarem Anti-Money Laundering, rozwojem API banku, czy systemów wewnętrznych.

Zakres obowiązków:

– Opracowywania koncepcji rozwiązań, zbieranie wymagań, współpracy z innymi departamentami banku;
– Tworzenia designu/architektury aplikacji;
– Oprogramowywania rozwiązań (full-stack: realizacja zadań we wszystkich warstwach aplikacji);
– Udziału w procesie testowania tworzonych rozwiązań.

Oczekujemy:

– Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
– Minimum 4-letnie doświadczenie w rozwoju oprogramowania;
– Doświadczenie w rozwijaniu dużych systemów, w złożonych środowiskach IT;
– Dobra znajomość przynajmniej jednej z technologii takich jak: Java, C#, C++ lub Python;
– Bardzo dobra znajomość SQL i baz danych (w przypadku profilu back-end’owego);
– Bardzo dobra znajomość technologii webowych takich jak JavaScript, CSS, HTML (w przypadku profilu front-end’owego);
– Umiejętność korzystania z diagramów UML;
– Zdolności analityczne, komunikatywność;
– Zorientowanie na jakość tworzonych rozwiązań;
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

– Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B;
– Swobodę we współpracy (nasz Klient nie stosuje zakazów konkurencji, umów lojalnościowych, etc.);
– Wsparcie w rozwoju zawodowym (szkolenia, certyfikacje, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych oraz nauka języków obcych);
– Benefity pozapłacowe (dofinansowanie opieki medycznej oraz karty Benefit Multisport);
– Dbałość o ciągłość projektową.