Senior ServiceNow Developer

Dla naszego Klienta, jednej z największych na świecie firm consultingowych w obszarze technologii, poszukujemy doświadczonego ServiceNow Developera. Obejmując to stanowisko dołączysz do zespołu, który wspiera cyfrową transformację biznesu Klientów poprzez projektowanie i wdrażanie najbardziej innowacyjnych, elastycznych rozwiązań IT, w tym podejścia Cloud Native, Infrastructure as a code oraz strategii Multicloud.

Opis stanowiska:

– Zaangażowanie w projekty ITSM – Center of Excellence – ServiceNow;
– Przygotowywanie analiz związanych z projektami (infrastruktura, procesy);
– Udział w zespole pracującym nad rozwojem i utrzymaniem rozwiązań ServiceNow dla klientów firmy;
– Dostarczanie rozwiązań i usług ServiceNow w środowisku klienckim.

Wymagania:

– 2+ lat doświadczenia na stanowisku Programisty JavaScript lub 2+ lat doświadczenia we wdrażaniu, administracji, konfiguracji i/lub rozwoju ServiceNow, SalesForce.com i/lub podobnych narzędzi platformowych.
– Doświadczenie w jednym lub więcej z następujących obszarów:
o Integracja systemów SaaS / rozwiązań platformowych;
o ServiceNow, Salesforce lub podobne topowe rozwiązania;
o Zarządzanie relacjami, procedurami operacyjnymi i SLA;
o Zarządzanie procesami biznesowymi (BPM) / Projektowanie procesów biznesowych;
o Projektowanie stron internetowych i interakcji człowiek-komputer (user experience);
o AngularJS, Apache i/lub Jelly Scripting;
o Integracja usług sieciowych (SOAP, REST, i JSON);
o Automatyzacja systemów/procesów (Orchestracja);
– Doświadczenie we wdrażaniu systemów z wykorzystaniem metodyki Agile/Scrum – będzie dodatkowym atutem;
– Doświadczenie w procesach SDLC (System Development Life Cycle) obejmujących analizę wymagań klienta oraz projektowanie systemu – będzie dodatkowym atutem;
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

– Możliwość rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowych projektów realizowanych na dużą skalę;
– Umowę o pracę;
– Konkurencyjny pakiet benefitów: m.in. prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenia, bony na lunch, pakiety sportowe.