Senior Oracle Developer

Klientem Talent Hills jest jeden z wiodących dostawców innowacyjnych usług i rozwiązań Fin-Tech o kapitale amerykańskim. Dynamiczny rozwój organizacji naszego Klienta zaowocował utworzeniem nowego zespołu, dedykowanego do zarządzania aplikacjami i realizacji projektów na rzecz Grupy. W związku z tym dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonego Programisty Oracle. Długofalowe perspektywy projektowe oraz wykorzystywane rozwiązania stworzą członkom nowego zespołu możliwość rozwoju w interesującym i międzynarodowym środowisku.

Zakres obowiązków:

– Rozwój aplikacji opartych na technologiach Oracle;
– Rozwój systemów opartych na bazach danych Oracle oraz MSSQL;
– Obsługa procesu zewnętrznej realizacji zleceń zmian informatycznych;
– Opiniowanie projektów systemów informatycznych;
– Współpraca z dostawcami systemów informatycznych;
– Wspieranie innych pracowników zespołu w rozwiązywaniu problemów programistycznych;
– Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi.

Oczekiwania:

– Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
– Znajomość baz danych Oracle w wersjach 11g i wyższej;
– Znajomość Oracle Forms and Reports 11g;
– Znajomość SQL, PL/SQL;
– Umiejętność programowania w języku Java na poziomie podstawowym;
– Znajomość technologii związanych z J2EE;
– Praktyczna znajomość UML;
– Projektowanie rozwiązań bazodanowych;
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

– Rozwój zawodowy w dynamicznej organizacji jednego z rynkowych liderów branży Fin-Tech;
– Dostęp do ciekawych rozwiązań i technologii;
– Udział w międzynarodowych projektach;
– Samodzielność w działaniu;
– Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole;
– Stabilne zatrudnienie wraz z bogatym pakietem benefitów;
– Forma zatrudnienia: umowa o pracę.