Senior Application Administrator

Klientem Talent Hills jest jeden z wiodących dostawców innowacyjnych usług i rozwiązań Fin-Tech o kapitale amerykańskim. Dynamiczny rozwój organizacji naszego Klienta zaowocował utworzeniem nowego zespołu, dedykowanego do zarządzania aplikacjami i realizacji projektów na rzecz Grupy. W związku z tym
dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonego Administratora Systemów i Aplikacji (Oracle, Linux/AIX) zarówno na poziomie Administratora, jak i Starszego Administratora. Długofalowe perspektywy projektowe oraz wykorzystywane rozwiązania stworzą członkom nowego zespołu możliwość rozwoju w
interesującym i międzynarodowym środowisku.

Zakres obowiązków:

• Monitorowanie pod względem dostępności i wydajności procesów opartych na systemie Unix;
• Rozszerzenie i utrzymanie dokumentacji i narzędzi administracyjnych (Shell, SQL, Jython);
• Zarządzanie aplikacjami o znaczeniu krytycznym;
• Wsparcie działów w procesach operacyjnych (analiza danych, konfiguracje);
• Niezależna analiza i trwała korekta nieprawidłowych konfiguracji w ścisłej współpracy z działem rozwoju aplikacji;
• Dostarczanie wymagań optymalizacji aplikacji;
• Konsultacje z działem rozwoju aplikacji w zakresie operacyjnych aspektów oprogramowania;
• Współpraca z dostawcami systemów informatycznych;
• Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi.

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
• Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w przypadku roli Administratora, min. 4-letnie w przypadku roli Senior Administratora;
• Doświadczenie w pracy z systemami uniksowymi (AIX i Linux);
• Bardzo dobra znajomość SQL (preferencyjnie Oracle PL/SQL);
• Umiejętność tworzenia skryptów sh, ksh, bash, perl;
• Znajomość aktualnych technologii internetowych, bezpieczeństwa i szyfrowania będzie dużym atutem;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

• Rozwój zawodowy w dynamicznej organizacji jednego z rynkowych liderów branży Fin-Tech;
• Dostęp do ciekawych rozwiązań i technologii;
• Udział w międzynarodowych projektach;
• Samodzielność w działaniu;
• Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole;
• Stabilne zatrudnienie wraz z bogatym pakietem benefitów;
• Forma zatrudnienia: umowa o pracę.