Security Manager

Dla naszego Klienta – wiodącego producenta rozwiązań high-tech i rozwiązań telekomunikacyjnych, poszukujemy Security Manager’a, który dołączy do zespołu IT firmy zlokalizowanego w Warszawie jako samodzielny ekspert w obszarze bezpieczeństwa IT.
Security Manager wraz z globalnym zespołem bezpieczeństwa będzie pracował nad modernizacją i rozwojem infrastruktury bezpieczeństwa oraz poprawą świadomości bezpieczeństwa w organizacji, a także będzie partnerem biznesowym dla nietechnicznych zespołów w organizacji w zakresie ochrony danych osobowych.
Praca na tym stanowisku daje możliwość realnego wpływu na kształt i rozwój strategii bezpieczeństwa w globalnej organizacji.

Opis stanowiska:

– Współpraca z globalnym zespołem bezpieczeństwa w zakresie planowania rozwoju bezpieczeństwa w organizacji,
– Monitorowanie skuteczności wykorzystywanych zabezpieczeń oraz rekomendacja/planowanie ich modernizacji,
– Koordynowanie projektów związanych z wdrożeniami procesów/systemów bezpieczeństwa IT,
– Ocena ryzyka projektów IT,
– Przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa teleinformatycznego (również we współpracy z zewnętrznymi dostawcami),
– Monitorowanie krytycznych incydentów bezpieczeństwa oraz regularne raportowanie ryzyka,
– Prowadzenie projektu związanego z dostosowaniem organizacji do wymagań RODO,
– Koordynacja projektów związanych z wdrożeniami i przestrzeganiem polityk bezpieczeństwa w spółce,
– Prowadzenie szkoleń dla pracowników i partnerów firmy w zakresie ochrony danych osobowych,
– Rozwój dobrych praktyk i standardów bezpieczeństwa w firmie.

Oczekujemy:

– Przynajmniej 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
– Wiedza z zakresu rozwiązań IT zapewniających bezpieczeństwo organizacji oraz aktualnie występujących zagrożeń,
– Znajomości regulacji prawnych dotyczących ochrony danych osobowych,
– Mile widziane jest doświadczenie w przeprowadzaniu audytów,
– Znajomości języka angielskiego pozwalającej na pracę w międzynarodowym zespole,
– Samodzielności i proaktywnego podejścia do rozwiązywania problemów,
– Umiejętności współpracy z wieloma jednostkami biznesowymi,
– Proaktywności w działaniu.

Oferujemy:

– Samodzielne stanowisko dające realny wpływ na strategię bezpieczeństwa w międzynarodowej organizacji,
– Praca w oparciu o umowę o pracę w stabilnej organizacji,
– Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ubezpieczenie),
– Miejsce parkingowe.