Ruby on Rails Developer

Naszym Klientem jest globalny producent innowacyjnych rozwiązań multimedialnych o kapitale amerykańskim, twórca szeregu przełomowych produktów, które zrewolucjonizowały rynek DTV. W związku z rozwojem zespołu odpowiedzialnego za rozwój serwerowej strony autorskich produktów firmy poszukujemy aktualnie Ruby On Rails Developer’a. Dołączając do zespołu zyskasz możliwość rozwoju w stabilnym, a jednocześnie innowacyjnym i zorientowanym na jakość środowisku technologicznym, a także wpływ na kierunek rozwoju projektów i produktów wykorzystywanych przez miliony użytkowników na całym świecie.

Zakres obowiązków:

– Projektowanie i rozwój wysoko-wydajnych rozwiązań serwerowych na potrzeby autorskich produktów firmy;
– Implementacja nowych feature’ów;
– Tworzenie dokumentacji technicznej;
– Zapewnienie jakości tworzonych rozwiązań (clean code);
– Udział w spotkaniach Scrum’owych.

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
– Minimum 3-letnie doświadczenie w rozwoju oprogramowania z wykorzystaniem RoR;
– Doświadczenie w projektowaniu i rozwoju back-end’owych API;
– Dobra, praktyczna znajomość SQL (MySQL lub PostgreSQL);
– Podstawowa wiedza z zakresu NoSQL (np. Casandra, Redis);
– Bardzo dobra znajomość dobrych praktyk programowania (testy jednostkowe, code review, tworzenie dokumentacji, metodyki zwinne);
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

– Możliwość udziału w międzynarodowych projektach realizowanych na rzecz lub we współpracy z największymi markami technologicznymi i producentami rozwiązań multimedialnych;
– Pracę z nowoczesnym stack’iem technologicznym w środowisku przywiązującym dużą wagę do jakości kodu i tworzonych rozwiązań;
– Forma zatrudnienia: umowa o pracę;
– Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczną i karta Multisport);
– Elastyczne godziny pracy;
– Program Rekomendacji;
– Sprawny i szybki proces rekrutacyjny.