QA Engineer

QA Engineer

Klientem Talent Hills jest jeden z wiodących dostawców innowacyjnych usług i rozwiązań Fin-Tech o kapitale amerykańskim. Dynamiczny rozwój organizacji naszego Klienta zaowocował utworzeniem nowego zespołu developerskiego dedykowanego do realizacji projektów na rzecz Grupy. W związku z tym dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonego QA Engineer’a. Długofalowe perspektywy projektowe oraz wykorzystywane rozwiązania stworzą członkom nowego zespołu możliwość rozwoju w interesującym i międzynarodowym środowisku.

Zakres obowiązków:

– Wykonywanie testów jednostkowych, weryfikacyjnych, integracyjnych, akceptacyjnych i automatycznych systemów opartych na technologiach Java/PHP/PLSQL;
– Tworzenie dokumentacji testowej i użytkownika;
– Opiniowanie wykonywania testów aplikacji;
– Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi.

Oczekiwania:

– Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
– Minimum 2-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu testów;
– Bardzo dobra znajomość metod wykonywania testów jednostkowych, weryfikacyjnych, integracyjnych, akceptacyjnych, automatycznych BAT/UAT;
– Mile widziana znajomość narzędzi testowania aplikacji SoapUI/ReadyAPI;
– Umiejętność tworzenia specyfikacji testowej i użytkownika;
– Znajomość UML;
– Umiejętność pisania kwerend SQL;
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego.

Oferujemy:

• Rozwój zawodowy w dynamicznej organizacji jednego z rynkowych liderów branży Fin-Tech;
• Dostęp do ciekawych rozwiązań i technologii;
• Udział w międzynarodowych projektach;
• Samodzielność w działaniu;
• Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole;
• Stabilne zatrudnienie wraz z bogatym pakietem benefitów;
• Forma zatrudnienia: umowa o pracę.