NLP Engineer (Machine Learning)

Klientem Talent Hills jest jeden z globalnych liderów branży Hight-Tech. W związku z dynamicznym rozwojem jednego z flagowych rozwiązań naszego Klienta z pogranicza sztucznej inteligencji i przetwarzania języka naturalnego poszukujemy NLP Engineer’a. Dołączając do zespołu zostaniesz członkiem największego w Europie laboratorium badawczego, gdzie Inżynierowie, badacze i eksperci językowi pracują nad przełomowymi rozwiązaniami w obszarach takich jak Machine Learning, AI, NLP, Computer Vision, Patern Recognition, Data Engineering, wykorzystywanych przez setki miliony użytkowników na całym świecie.

Opis stanowiska:

– Tworzenie i rozwijanie oprogramowania do przetwarzania języka naturalnego (NLP) lub rozpoznawania/syntezy mowy (w zależności od preferencji i doświadczenia);
– Ewaluacja oraz udoskonalanie systemów przetwarzania języka naturalnego;
– Współpraca z innymi ekspertami oraz ośrodkami R&D;
– Współpraca z zespołem wewnętrznych ekspertów językowych;

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
– Mocne umiejętności programistyczne z zakresu C/C++ i/lub Java;
– Znajomość powłoki tekstowej systemu Linux;
– Praktyczna znajomość wybranych języków skryptowych: JavaScript, Perl, Bash, Python, Go;
– Zainteresowania lub doświadczenie komercyjne lub akademickie w obszarze przetwarzania języka naturalnego;
– Znajomość środowisk Matlab, Octave lub R będzie dodatkowym atutem;
– Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
– Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

– Możliwość rozwoju zawodowego w ramach innowacyjnych projektów badawczych dotyczących najświeższych osiągnięć w dziedzinie IT;
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
– Rozbudowany pakiet benefitowy (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, dofinansowanie kursów językowych i wiele innych).