NLP / AI Product Engineer

W związku z intensywnym rozwojem jednego z największych w Europie zespołów wyspecjalizowanych w technologiach NLP (przetwarzanie języka naturalnego) poszukujemy aktualnie NLP/AI Product Engineer’a. Dołączając do zespołu weźmiesz udział w prestiżowym projekcie rozwoju platformy AI wykorzystywanej przez miliony użytkowników na świecie. Twoje zadania skoncentrują się na technicznym wsparciu zewnętrznej społeczności developerskiej zaangażowanej w rozwój platformy oraz na dystrybucji wiedzy dotyczącej platformy. Zyskasz również możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń w obszarach takich jak NLP / AI / ML.

Zakres obowiązków:

– Rozwiązywanie problemów i wsparcie techniczne społeczności developerskiej w ramach rozwoju platformy AI;
– Zarządzanie procesem rozwiązywania problemów, włącznie z eskalacją zgłoszeń i testami, śledzenie postępów;
– Dystrybucja wiedzy na temat platformy wewnątrz organizacji, aktywna działalność w grupach internetowych i na forach bezpośrednio związanych z platformą;
– Tworzenie artykułów i tutoriali na potrzeby społeczności developerskiej oraz dostarczanie i prezentacja wewnętrznych treści dotyczących platformy w celach szkoleniowych;
– Przegląd przykładowego kodu developer’ów zewnętrznych;
– Prowadzenie sesji z developerami zewnętrznymi w ramach integracji z API;
– Wsparcie płynnego deployment’u zewnętrznych aplikacji do środowiska platformy AI;

Wymagania:

– Doświadczenie na stanowisku Support Engineer’a bądź Developer’a w ramach rozwoju lub utrzymania aplikacji webowych lub rozwiązań NLP;
– Praktyczna znajomość dowolnego, obiektowego języka programowania (w szczególności Java, JavaScript);
– Chęć rozwoju w kierunku rozwiązań NLP/AI;
– Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
– Poczucie silnej odpowiedzialności za powierzone zadania i dbałość o Doświadczenie Klienta;
– Wysokie umiejętności organizacyjne.

Oferujemy:

– Możliwość rozwoju w kierunku rozwiązań NLP / AI;
– Udział w prestiżowym, głośnym przedsięwzięciu związanym z udostępnieniem jednej z najpowszechniejszych platform NLP / AI Developerom zewnętrznym;
– Rozwój w międzynarodowym środowisku w zespole pasjonatów i ekspertów w obszarze AI, ML, NLP;
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
– Szeroki pakiet benefitów.