Network Engineer (praca częściowo zdalna)

Naszym Klientem jest jeden z globalnych liderów sektora consulting’u IT o kapitale amerykańskim. W związku z dynamicznym rozwojem struktur globalnych do zespołu odpowiedzialnego za utrzymanie, implementacje, upgrade’y oraz transformacje infrastruktury sieciowej w nowo-przejmowanych jednostkach biznesowych dla naszego Klienta poszukujemy Network Engineeer’a.

Zakres obowiązków:

• Zarządzanie infrastrukturą LAN/WAN w regionie EMEA,
• Zapewnienie drugiej i trzeciej linii wsparcia dla incydentów związanych z działaniem usług sieciowych,
• Analiza działania i monitoring sieci,
• Poszukiwanie możliwości optymalizacji działania infrastruktury,
• Udział w międzynarodowych projektach wdrożeń sieciowych dla nowych lokalizacji i klientów, standaryzacji urządzeń czy modernizacji infrastruktur.

Wymagania:

• Minimum 2-letnie doświadczenia w obszarze utrzymania sieci,
• Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe w obszarze IT lub pokrewnym będzie dużym atutem,
• Praktyczne doświadczenie w routingu i switchingu,
• Zrozumienie działania DNS, DHCP, VoIP, Load Balancing, Wi-Fi, Multicast
• Mile widziany certyfikat CCNA lub CCNP,
• Mile widziana wiedza z obszaru bezpieczeństwa: IPSec, SSL VPN, firewalls, proxy,
• Doświadczenie w pracy z urządzeniami Cisco (lub Juniper, Aruba, Fortinet),
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
• Pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

• Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Pracę zdalną,
• Bogaty pakiet pozapłacowy (opieka medyczna, karta MultiSport, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie),
• Pracę w międzynarodowym środowisku i ze zróżnicowanymi technologiami typu enterprise,
• Jasną ścieżkę kariery,
• Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach zewnętrznych oraz organizowanych przez pracodawcę i jego partnerów.