.Net Full-Stack Developer

Dla naszego Klienta – duńskiej firmy cieszącej się dobrą opinią, ugruntowaną pozycją na rynku IT oraz wysoką kulturą pracy, poszukujemy aktualnie .Net Full-Stack Developer’a. Obejmując to stanowisko weźmiesz udział w rozwoju innowacyjnych systemów i aplikacji Fin-Tech na rzecz wiodących, duńskich instytucji finansowych. Projekty prowadzone są w metodyce Scrum zgodnie z DDD i z dbałością o wysoką jakość kodu.

Zakres obowiązków:

– Projektowanie i rozwój systemów płatności mobilnych i elektronicznych opartych o architekturę mikroserwisów;
– Udział we wdrożeniach;
– Zapewnienie wysokiej jakości tworzonych rozwiązań (pisanie testów jednostkowych, code review);
– Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
– Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku C#/.Net Developer’a;
– Mile widziana znajomość technologii webowych, takich jak JavaScript, Angular, React.js, HTML5;
– Mile widziane doświadczenie w pracy z bazami danych NoSQL (np. Cassandra), architekturą mikroserwisów oraz narzędziami CI/CD;
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

– Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę;
– Swobodę we współpracy (nasz Klient nie stosuje zakazów konkurencji, umów lojalnościowych, etc.);
– Wsparcie w rozwoju zawodowym (szkolenia, certyfikacje, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych oraz nauka języków obcych);
– Benefity pozapłacowe (dofinansowanie opieki medycznej oraz karty Benefit Multisport);
– Dbałość o ciągłość projektową.