Machine Learning Engineer (AI Team)

Klientem Talent Hills jest jeden z globalnych liderów branży Hight-Tech. W związku z rozwojem portfolio produktów w obszarze rozwiązań „smart” oraz technologii przetwarzania dźwięku i obrazu poszukujemy Inżyniera Uczenia Maszynowego. Dołączając do zespołu zostaniesz członkiem największego w Europie laboratorium badawczego, gdzie Inżynierowie, badacze i eksperci językowi pracują nad przełomowymi rozwiązaniami w obszarach takich jak Machine Learning, AI, NLP, Computer Vision, Patern Recognition, Data Engineering.

Opis stanowiska:

– Rozwój algorytmów bazujących na uczeniu maszynowym do automatycznego rozpoznawania treści (obraz/video/dźwięk)
– Współpraca z innymi ekspertami, w tym ekspertami językowymi, oraz zagranicznymi ośrodkami R&D.

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
– Mocne umiejętności programistyczne z zakresu C/C++ i Python;
– Doświadczenie komercyjne lub akademickie w obszarze uczenia maszynowego, a w szczególności głębokiego uczenia;
– Doświadczenie w obszarze wizji komputerowej lub przetwarzania sygnałów będzie dodatkowym atutem;
– Znajomość środowiska Linux;
– Orientacja na innowację, produktywność i dotrzymywanie terminów;
– Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
– Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

– Możliwość rozwoju zawodowego w ramach innowacyjnych projektów badawczych dotyczących najświeższych osiągnięć w dziedzinie IT;
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
– Rozbudowany pakiet benefitowy (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, dofinansowanie kursów językowych i wiele innych).