Machine Learning & Data Science Engineer

Klientem Talent Hills jest jeden z globalnych liderów branży Hight-Tech. W związku z zakończonym z sukcesem projektem badawczym w obszarze sztucznej inteligencji i przetwarzania języka naturalnego, a jednocześnie startem fazy komercjalizacji wypracowanego rozwiązania, poszukujemy Inżynierów Ekspertów w ww. obszarach. Dołączając do rozwijanego przez nas zespołu zostaniesz członkiem jednego z największych ośrodków badawczych w Europie, gdzie inżynierowie, badawcze i eksperci językowi pracują nad przełomowymi rozwiązaniami w obszarze NLP z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik AI i Machine Learning, Data Science oraz adekwatnych zasobów obliczeniowych.

Zakres obowiązków:

– Projektowanie i rozwój oprogramowania do przetwarzania języka naturalnego i/lub uczenia maszynowego;
– Projektowanie i rozwój oprogramowania i strumieni do zbierania, weryfikacji, zarządzania i dystrybucji dużych zbiorów danych (Big Data);
– Zarządzanie dużymi zbiorami danych oraz trenowanie systemów uczących się (Machine Learning / Deep Learning);
– Produkcja zasobów językowych i danych trenujących/ewaluacyjnych dla systemów uczących się;
– Współpraca z innymi ekspertami, w tym ekspertami językowymi, oraz zagranicznymi ośrodkami R&D.

Oczekiwania:

– Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
– Bardzo dobra, praktyczna znajomość Python’a oraz bibliotek takich jak SciPy, NumPy, Scikit-Learn, Pandas;
– Dobra znajomość środowiska Linux;
– Praktyczna znajomość języków C/C++ lub Java będzie atutem;
– Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów w następujących obszarach lub z ich pogranicza: Machine Learning, Artificial Intelligence, Data Science / Big Data, Pattern Recognition;
– Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
– Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

– Możliwość rozwoju zawodowego w ramach innowacyjnych projektów badawczych dotyczących najświeższych osiągnięć w dziedzinie IT;
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
– Rozbudowany pakiet benefitowy (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, dofinansowanie kursów językowych i wiele innych).