Java or C++ Software Developer (Machine Learning)

Klientem Talent Hills jest jeden z globalnych liderów branży Hight-Tech. W związku z dynamicznym rozwojem jednego z flagowych rozwiązań naszego Klienta z pogranicza sztucznej inteligencji i przetwarzania języka naturalnego poszukujemy Software Developer’a Java lub C++. Dołączając do zespołu zostaniesz członkiem największego w Europie laboratorium badawczego, gdzie Inżynierowie, badacze i eksperci językowi pracują nad przełomowymi rozwiązaniami w obszarach takich jak Machine Learning, AI, NLP, Computer Vision, Patern Recognition, Data Engineering, wykorzystywanych przez setki miliony użytkowników na całym świecie.

Opis stanowiska:

– Projektowanie i rozwój oprogramowania do przetwarzania języka naturalnego i/lub uczenia maszynowego;
– Projektowanie i rozwój oprogramowania i strumieni przetwarzających do zbierania, weryfikacji, zarządzania i dystrybucji dużych zbiorów danych (Big Data);
– Produkcja zasobów językowych i danych trenujących/ewaluacyjnych dla systemów uczących się;
– Współpraca z innymi ekspertami, w tym ekspertami językowymi, oraz zagranicznymi ośrodkami R&D.

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
– Praktyczna znajomość języków C/C++ lub Java;
– Bardzo dobra, praktyczna znajomość przynajmniej jednego spośród języków skryptowych: Python, Perl, Bash, JavaScript, Ruby;
– Dobra znajomość środowiska Linux;
– Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów w następujących obszarach lub z ich pogranicza: Machine Learning, Deep Learning, Artificial Intelligence, Data Science / Big Data, Pattern Recognition, Computer Vision, DSP;
– Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
– Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

– Możliwość rozwoju zawodowego w ramach innowacyjnych projektów badawczych dotyczących najświeższych osiągnięć w dziedzinie IT;
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
– Rozbudowany pakiet benefitowy (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, dofinansowanie kursów językowych i wiele innych).