Java Lead Developer (Praca zdalna)

download

Dla naszego Klienta – duńskiej firmy cieszącej się dobrą opinią, ugruntowaną pozycją na rynku IT oraz wysoką kulturą pracy, poszukujemy aktualnie Java Lead Developer’a. Obejmując to stanowisko weźmiesz udział w szeregu długofalowych projektów realizowanych dla amerykańskiej firmy farmaceutycznej, która od kilku lat rozwija w Polsce swoje centrum developer’skie. Projekty realizowane są w dojrzałym Scrum’ie z wykorzystaniem typowego stack’u technologicznego opartego o Javę. Nasz Klient oferuje możliwość pracy zdalnej w wymiarze 100% czasu pracy.

Zakres obowiązków:

– Projektowanie i rozwój aplikacji webowych (biznesowych, wspierających procesy laboratoryjne, produkcji i dystrybucji leków);
– Udział we wdrożeniach;
– Koordynacja prac Scrumowego zespołu projektowego;
– Kontakt z Klientem wewnętrznym;
– Zapewnienie wysokiej jakości tworzonych rozwiązań (pisanie testów jednostkowych, code review).

Oczekujemy:

– Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
– Minimum 6-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java;
– Znajomość framework’ów Spring (różne moduły) oraz Hibernate;
– Dobra znajomość technologii webowych (HTML5, JavaScript, AngularJS, ExtJS);
– Biegłość w testach jednostkowych i TDD;
– Doświadczenie w pracy metodyką Agile;
– Doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem developerskim;
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

– Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B;
– Swobodę we współpracy (nasz Klient nie stosuje zakazów konkurencji, umów lojalnościowych, etc.);
– Wsparcie w rozwoju zawodowym (szkolenia, certyfikacje, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych oraz nauka języków obcych);
– Benefity pozapłacowe (dofinansowanie opieki medycznej oraz karty Benefit Multisport);
– Dbałość o ciągłość projektową.