Java Full-Stack Software Engineer

Klientem Talent Hills jest jeden z globalnych, wiodących producentów rozwiązań telekomunikacyjnych. W związku z planowanym startem nowego projektu badawczego obejmującego etap proof of concept, poszukujemy Java/JEE Software Engineer’a zainteresowanego rozwojem w kierunku inteligentnych sieci typu Software-Defined Networking.

Opis stanowiska:

– Analiza wymagań, projektowanie architektury, rozwój i implementacja aplikacji umożliwiających zarządzanie sieciami zwirtualizowanymi – zarówno warstwy front-end’owej jak i back-end’owej.
– Udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych funkcjonalności w cyklu badawczo-rozwojowym;
– Aktywny udział w pracach badawczych, inicjowanie i weryfikacja pomysłów, udział w tworzeniu proof of concept;
– Tworzenie dokumentacji technicznej;
– Zapewnienie wysokiej jakości tworzonych rozwiązań (pisanie testów jednostkowych, code review).

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
– Minimum 2-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w technologiach Java/JEE, w tym praktyczna znajomość JavaSE 8/9;
– Bardzo dobra znajomość JavaScript;
– Zrozumienie obszaru relacyjnych baz danych (SQL/noSQL);
– Mile widziana znajomość framework’ów Spring (MVC, Cloud, Data, Security), Hibernate oraz RxJava, MongoDB, JMS/Kafka, HTML5, Angular, a także architektury mikroserwisów;
– Bardzo dobra znajomość wzorców projektowych;
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
– Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

– Możliwość rozwoju zawodowego w ramach innowacyjnych projektów badawczych dotyczących najświeższych osiągnięć w dziedzinie IT;
– Możliwość podejmowania twórczej inicjatywy przy tworzeniu autorskich i nowatorskich rozwiązań;
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
– Rozbudowany pakiet benefitowy (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, dofinansowanie kursów językowych i wiele innych).