Front-End Developer

Klientem Talent Hills jest polska firma specjalizująca się w projektach rządowych i publicznych, lider projektów w obszarze transportu publicznego na skalę całego kraju. W związku z rozwojem zespołu front-end’owego oraz rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Front-End developera. Dołączając do zespołu będziesz miał możliwość realizować nowatorskie projekty oraz rozwiązywać niebanalne problemy techniczne.

Zakres obowiązków:

– Rozwój warstwy front-endo’wej oprogramowania;
– Research rozwiązań i problemów spotykanych w projekcie;
– Samodzielne rozwiązywanie problemów technicznych;
– Wsparcie innych członków zespołu.

Wymagania:

– Minimum 1,5-letnie doświadczenie uzyskane na podobnym stanowisku;
– Doświadczenie w pracy z Reactem (może być nie komercyjne);
– Dobra znajomość technologii front-end’owych: JavaScript, HTML5, CSS3;
– Samodzielność w pracy;
– Niestandardowe podejście do rozwiązywanych problemów;
– Dbałość o szczegóły, skrupulatność;
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B1).

Wiodące technologie:

JavaScript, React, HTML5, CSS3, Node.js, Express.js, WebGL, Docker.

Oferujemy:

– Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę;
– Unikalne projekty w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego i systemów telekomunikacyjnych w obszarze rządowym i publicznym w Polsce;
– Przyjazną i kameralną atmosferę pracy;
– Możliwość wdrażania własnych pomysłów i korzystania z dodatkowych technologii.