DevOps Engineer (Machine Learning)

Klientem Talent Hills jest jeden z globalnych liderów branży Hight-Tech. W związku z dynamicznym rozwojem jednego z flagowych rozwiązań naszego Klienta z pogranicza sztucznej inteligencji i przetwarzania języka naturalnego poszukujemy DevOps Engineer’a. Dołączając do zespołu zostaniesz członkiem największego w Europie laboratorium badawczego, gdzie Inżynierowie, badacze i eksperci językowi pracują nad przełomowymi rozwiązaniami w obszarach takich jak Machine Learning, AI, NLP, Computer Vision, Patern Recognition, Data Engineering, wykorzystywanych przez setki miliony użytkowników na całym świecie.

Opis stanowiska:

– Nadzór i automatyzacja procesów produkcji, implementacji oraz zapewnienia jakości produktów opartych o metody uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji;
– Kontrola i analiza jakości modułów tworzonych w zespole, a także jakości danych wykorzystywanych w procesie uczenia maszynowego;
– Przetwarzanie i analizowanie logów systemów sztucznej inteligencji;
– Udział w projektowaniu i rozwoju oprogramowania do przetwarzania języka naturalnego (NLP) lub uczenia maszynowego (w zależności od preferencji i doświadczenia);
– Współpraca z innymi ekspertami, w tym ekspertami językowymi, oraz zagranicznymi ośrodkami R&D.

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
– Praktyczna znajomość środowiska Linux i przetwarzania potokowego;
– Dobra znajomość przynajmniej jednego spośród języków skryptowych: Python, Perl, Bash, Go, Ruby;
– Podstawowa znajomość języków C/C++ lub Java;
– Doświadczenie w pracy z systemami automatyzacji i CI/CD (np. Jenkins).
– Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
– Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

– Możliwość rozwoju zawodowego w ramach innowacyjnych projektów badawczych dotyczących najświeższych osiągnięć w dziedzinie IT;
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
– Rozbudowany pakiet benefitowy (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, dofinansowanie kursów językowych i wiele innych).