DevOps Engineer (Cloud Computing Team)

Klientem Talent Hills jest jeden z globalnych, wiodących producentów rozwiązań telekomunikacyjnych. W związku z realizacją dużego projektu w obszarze SDN (inteligentne sieci software defined networks) dotyczącego rozwoju chmury prywatnej do zespołu DevOps poszukujemy doświadczonego DevOps Engineer’a. Obejmując tę rolę weźmiesz udział w projektowaniu i rozwoju platform umożliwiających funkcjonowanie zaawansowanego oprogramowania i usług wykorzystywanych przez setki miliony użytkowników na całym świecie.

Zakres obowiązków:

• Tworzenie i rozwój platformy dla rozwiązań 5G w oparciu o chmurę obliczeniową;
• Obsługa i implementacja narzędzi dla zapewnienia procesu DevOps oraz CI/CD;
• Implementacja narzędzi dla automatycznego udostępnia platformy w oparciu o środowiska takie jak OpenStack, Kubernetes, Docker;
• Optymalizacja środowisk;
• Tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
• Praktyczna znajomość zagadnień i procesów DevOps;
• Wiedza z zakresu chmur prywatnych i/lub publicznych (np. AWS);
• Znajomość języka Python;
• Znajomość środowiska Linux;
• Mile widziana wiedza z zakresu administracji systemów Linux oraz sieci;
• Doświadczenie w pracy z narzędziami takimi jak: Jenkins, Terraform, Puppet, Ansible, SaltStack, OpenStack będzie dużym atutem;
• Wiedza z zakresu algorytmów i struktur danych będzie dodatkowym atutem;
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

– Możliwość rozwoju zawodowego w ramach innowacyjnych projektów badawczych dotyczących najświeższych osiągnięć w dziedzinie IT;
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
– Rozbudowany pakiet benefitowy (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, dofinansowanie kursów językowych i wiele innych);
– Atrakcyjny pakiet relokacyjny.