Data Engineer (Machine Learning & Deep Learning)

Klientem Talent Hills jest jeden z globalnych liderów branży Hight-Tech. W związku z dynamicznym rozwojem jednego z flagowych rozwiązań naszego Klienta z pogranicza sztucznej inteligencji i przetwarzania języka naturalnego poszukujemy Inżyniera Przetwarzania Danych w obszarze Machine Learning/Deep Learning. Dołączając do zespołu zostaniesz członkiem największego w Europie laboratorium badawczego, gdzie Inżynierowie, badacze i eksperci językowi pracują nad przełomowymi rozwiązaniami w obszarach takich jak Machine Learning, AI, NLP, Computer Vision, Patern Recognition, Data Engineering, wykorzystywanych przez setki miliony użytkowników na całym świecie.

Opis stanowiska:

– Produkcja zasobów językowych do treningu i ewaluacji systemów przetwarzających język naturalny;
– Rozwój systemów automatycznej analizy i ewaluacji jakości zasobów językowych;
– Tworzenie skryptów do przetwarzania danych tekstowych oraz integracji baz danych (SQL, noSQL, bazy grafowe);
– Wsparcie procesów poprawy jakości danych oraz trenowania i ewaluacji systemów uczących się;
– Współpraca z innymi ekspertami oraz ośrodkami R&D;
– Współpraca z zespołem wewnętrznych ekspertów językowych;

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
– Doskonała, praktyczna znajomość języków skryptowych Python i Bash;
– Znajomość środowiska Linux;
– Praktyczna znajomość technik przetwarzania danych tekstowych i wyszukiwania informacji;
– Mile widziane doświadczenie w rozwoju serwisów internetowych z wykorzystaniem framework’a Django;
– Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
– Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

– Możliwość rozwoju zawodowego w ramach innowacyjnych projektów badawczych dotyczących najświeższych osiągnięć w dziedzinie IT;
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
– Rozbudowany pakiet benefitowy (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, dofinansowanie kursów językowych i wiele innych).