C/C++ Software Engineer

Naszym Klientem jest globalny producent innowacyjnych rozwiązań multimedialnych, jeden z liderów branży High-Tech. W związku z dynamicznym rozwojem kluczowego zespołu developerskiego działającego w ramach warszawskiego oddziału firmy, dla naszego Klienta poszukujemy C/C++ Software Developer’a. Dołączając do zespołu weźmiesz udział projektowaniu i rozwoju warstwy middleware i warstwy aplikacyjnej innowacyjnego oprogramowania multimedialnego z wykorzystaniem rozwiązań OpenSource, a efekty swojej pracy zobaczysz niebawem na półkach z najnowszą elektroniką i gadżetami elektronicznymi.

Zakres obowiązków:

– Projektowanie i rozwój nowych funkcjonalności aplikacji na platformy multimedialne i platformy TV;
– Analiza wymagań biznesowych;
– Udział w projektowaniu architektury systemów;
– Implementacja tworzonych rozwiązań;
– Dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań (analiza statyczna, code review).

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
– Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w rozwoju oprogramowania w językach C i/lub C++;
– Znajomość i umiejętność wykorzystywania dobrych praktyk programowania;
– Znajomość środowiska Linux oraz bibliotek STL i Boost będzie dużym atutem;
– Mile widziane doświadczenie w rozwoju systemów wbudowanych;
– Dobra znajomość języka angielskiego;
– Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

– Możliwość rozwoju zawodowego w ramach innowacyjnych projektów badawczych dotyczących najświeższych osiągnięć w dziedzinie IT;
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
– Rozbudowany pakiet benefitowy (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa, dofinansowanie kursów językowych i wiele innych);
– Atrakcyjny pakiet relokacyjny.