C/C++ Software Engineer

Klientem Talent Hills jest jeden z międzynarodowych producentów rozwiązań technologicznych. W związku z dynamicznym rozwojem zespołu R&D dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonego C/C++ Software Engineer’a zainteresowanego udziałem w pracach nad oprogramowaniem na wewnętrzną platformę mobilną.

Opis stanowiska:

– Projektowanie, rozwój i implementacja platformy mobilnej;
– Optymalizacja tworzonego oprogramowania;
– Aktywny udział w pracach badawczych, inicjowanie pomysłów, proponowanie nowych rozwiązań oraz zmian w rozwiązaniach już istniejących;
– Zapewnienie wysokiej jakości tworzonych rozwiązań (pisanie testów jednostkowych, code review);
– Koordynacja prac i mentoring młodszych członków zespołu.

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
– Minimum 3-letnie doświadczenie komercyjne w projektowaniu i programowaniu w językach C/C++;
– Znajomość środowiska Linux;
– Doskonała znajomość wzorców projektowych;
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
– Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

– Możliwość rozwoju zawodowego w ramach innowacyjnych projektów badawczych dotyczących najświeższych osiągnięć w dziedzinie IT;
– Umowę o pracę;
– Rozbudowany pakiet benefitowy.