BI & DWH Consultant

Klientem Talent Hills jest międzynarodowa firma z branży HoReCa o kapitale brytyjskim z wieloletnią tradycją, w swojej specjalizacji druga co do wielkości na świecie. W związku z rozwojem warszawskiego Centrum Wsparcia dla naszego Klienta poszukujemy samodzielnego specjalisty w obszarze BI/DWH, który obejmie rolę wewnętrznego Konsultanta odpowiedzialnego w pełni za zarządzanie, utrzymanie i rozwój hurtowni danych.

Zakres obowiązków:

– Nadzór nad wewnętrznymi oraz zewnętrznymi procesami z zakresu zarządzania hurtownią danych;
– Zarządzenie systemem BI: tworzenie i modyfikacja zbiorów danych, widoków oraz raportów;
– Analiza procesów wewnątrz hurtowni, monitorowanie efektywności jej działania;
– Wybór odpowiednich rozwiązań IT dostarczanych przez dostawców zewnętrznych;
– Rozwój kostek OLAP;
– Rozwój narzędzi i aplikacji wewnętrznych;
– Udział w projektach migracji i integracji dotyczących hurtowni danych;
– Wsparcie IT Manager’a oraz zespołu IT w ramach bieżących projektów;
– Ścisła współpraca z klientem wewnętrznym (zespoły Planowania i Analiz oraz Marketingu) oraz centralą firmy w UK.

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;
– Minimum 2-letnie doświadczenie na uzyskane na podobnym stanowisku;
– Doświadczenie w administracji i rozwoju hurtowni danych;
– Bardzo dobra, praktyczna znajomość Microsoft SQL Server;
– Dobra znajomość narzędzi SSRS, SSAS, SSIA;
– Dbałość o szczegóły, skrupulatność;
– Komunikatywność, umiejętność współpracy z biznesem;
– Dobra znajomość języka angielskiego (min. w zakresie tworzenia i rozumienia dokumentacji technicznej).

Mile widziane:

– Znajomość C#/.Net;
– Podstawowa wiedza z zakresu administracji infrastrukturą IT;
– Doświadczenie w branży Retail.

Oferujemy:

– Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę;
– Przyjazną atmosferę pracy;
– Możliwość wdrażania własnych pomysłów i podejmowania inicjatywy;
– Realny wpływ na kierunek rozwoju obszaru IT;
– Otwartość na pracę zdalną w wyjątkowych sytuacjach;
– Bogaty pakiet benefitowy: opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpiecznie grupowe, program lojalnościowy (zniżki pracownicze), wydarzenia firmowe oraz eventy.